5 tipů na fajn hry zdarma z katalogu

Vybrali jsme pět kvalitních her zdarma, které si zaslouží extra pozornost.

Našli jste na webu super hru zdarma? Velmi snadno můžete poděkovat. Dejte o webu vědět kamarádům, kteří také hrají. Děkujeme.

Náš katalog se pomalu ale jistě rozrůstá, aktuálně nabízí přes 30 her různých žánrů. Řekli jsme si, že tak nastala ideální příležitost jich několik doporučit. Tak pojďme na to!

Forza Motorsport 6: Apex

Závodních her zdarma na trhu moc není. O to více potěší, že si bez placení můžete zahrát jednu z vůbec nejlepších závodních her. Forza je především na konzolích Xbox závodní klasikou. Apex verze je sice po stránce obsahu omezená, ale pořád dostanete parádní závody se skvělou grafikou.

Paladins

Chcete si kvalitně zastřílet ve střílečce, která je zaměřená týmově a nabízí různé hrdiny? Ve světě hraní zdarma je Paladins jasnou volbou. Nejvíce se podobá populární střílečce Overwatch. Stávající hráči si hru chválí a kromě PC můžete hrát také na konzolích.

StarCraft

Pojďme zavítat do herní historie. Tato značka od Blizzardu patří mezi nejznámější strategie a nedáno byl první díl uvolněn zcela zdarma. Stačí stáhnout a začít hrát. Studio přidalo také podporu pro moderní operační systémy, spuštění je tak velmi snadné.

Paragon

Trh s MOBA hrami je celkem nasycený, Paragon ale vybočuje hned v několika směrech. Hra je více orientovaná na akci a díky pohledu z třetí osoby vás vezme přímo do víru bitvy. Na hře pracují zkušení tvůrci z Epic Games a díky Unreal Engine 4 vypadá hra skutečně pěkně. Pravidelný nový obsah je rovněž samozřejmostí.

Guild Wars 2

Hledáte hru na trošku delší časové období? Druhý díl MMORPG Guild Wars může být tou pravou volbou. Hra začínala jako tradiční placený titul, takže má za sebou poctivý vývoj a zkušené studio. Omezení pro hráče zdarma jsou férová a hra vás nebude tlačit do utrácení skutečných peněz.


Diskutujte níže

Další novinky

Krátce zdarma: Battlefield 1: In the Name of the Tsar


Zdarma: Lead and Gold


Xbox One a PlayStation 4: Zahrajte si 5 hodin z Ghost Recon: Wildlands


Zahrajte si zdarma 10 hodin Mass Effect: Andromeda