Velké změny výpisu aktualit

Po delší době se hlásíme s informacemi o změnách na webu. Možná jste si již při otevření všimli. Na homepage nově nenajdete „prošlé“ aktuality. Tedy taková upozornění na hry zdarma, která už neplatí.

Nemá moc smysl ukazovat něco, co už neplatí. Proto místo toho uvidíte třeba i týdny staré zprávy, které ale stále platí. Samozřejmě občas se může stát, že daná nabídka vypršela hodiny zpět a nestihli jsme ji takto ještě označit. Bohužel ne vždy je jasně dané, kdy něco končí a nemůžeme všechny nabídky kontrolovat non-stop.

Přidali jsme také archiv, kde najdete skutečně všechny aktuality seřazené podle data zveřejnění. Stejně tak jsou staré akce vidět ve vyhledávání, kdybyste se chtěli podívat, jestli třeba hra byla zdarma a podobně.

Komentáře

Dvě větší vylepšení webu

Opět jsme na HrejZdarma.cz něco málo vylepšili. V katalogu her nyní naleznete možnost filtrovat podle zvoleného žánru. Nechceme situaci komplikovat tím, že některé hry mohou spadat pod více žánrů, proto hra bude zařazena vždy do žánru, kam "nejvíc" patří.

Druhou novinkou je označení nabídek her zdarma, které už vypršely. Ty poznáte podle červeného štítku a také černobílého obrázku. Nemusíte tak zbytečně klikat, abyste věděli, že tato nabídka již není platná. Protože nabídky často nekončí přesně v danou hodinu, tak budou označovány jako vypršené spíše v rámci hodin, maximálně pár dnů.

Komentáře

Katalog her zdarma už nabízí 20 titulů

Náš katalog plných her zdarma oslavil první významnější milník. Aktuálně totiž obsahuje již 20 her a samozřejmě do budoucna budou další přibývat.

Na jednu stranu se číslo může zdát nízké. Na druhou se skutečně jedná o pečlivě vybrané hry zdarma, které vás nebudou nutit utrácet, abyste si vůbec zahráli. Stejně tak vybíráme hry, o které se tvůrci starají a dlouhodobě je hráči hodnotí pozitivně. Katalog rovněž nabízí vyvážený mix žánrů, aby si každý našel to nejlepší. Zdarma si tak můžete zahrát závodní hry, bojovky s kamarády či se pustit do hraní on-line stříleček nebo strategií.

U každé hry najdete také jednoduchý formulář, pomocí kterého můžete upozornit na problémy se hrou. Třeba v případě, kdy vývojáři vypnuli servery nebo vydali aktualizaci, která nutí hráče platit.

- Filip

Komentáře

Vylepšili jsme web

Jasně, na zlepšování HrejZdarma.cz pracujeme neustále, ale teď se chceme podělit o pár super změn. Pohráli jsme si s velikostí obrázků, načítají se pouze takové velikosti, co jsou potřeba. To znamená rychlejší načítání a méně přenesených dat. Změnu ocení určitě mobilní návštěvníci. Stejně tak jsme vylepšili mobilní verzi webu, aby se na displej vešlo více obsahu, nejlépe poznáte na menších displejích.

Pravidelně rozšiřujeme katalog her. Cílem je nabídnout kvalitní hry zdarma, takže nehrajeme na kvantitu, ale právě na kvalitu. Rovněž se snažíme nabídnout pestrý mix. Jakmile bude her více, přineseme možnost filtrování podle žánru.

Komentáře

Web HrejZdarma.cz spuštěn

Nový projekt konečně spatřil světlo světa.

Herních webů sice existuje hromada, ale protože jsou poslední dobou v módě hry zdarma (Free-2-Play, dočasné akce, zkušební víkendy a tak dále), rozhodli jsme se věnovat na novém webu právě těmto hrám.

Cílem je, aby zde návštěvníci našli skvělý herní obsah, který je kompletně zadarmo. Web kamarádí s mobily a tablety, můžete nás tak navštěvovat na všech zařízení.

Komentáře